Polecany post

Remigiusz Mróz ,,Ekspozycja"

Tytuł: ,,Ekspozycja" Autor: Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Filia Liczba stron: 480 Data wydania: 12.08.2015 r. Czasami ludzie są ki...

wtorek, 1 marca 2016

,,Wszystko o miłości" Rosie Rushton

Frankie Price po opuszczeniu przez ojca i chorobie dwubiegunowej matki przeprowadza się do ciotki Tiny, Neris i wuja Thomasa, którzy mają czwórkę dzieci Mię, Jemmę, Jamesa i Neda. Frankie pochodzi z innego świata jest od nich o wile biedniejsza, jednak ledwo, ale jakoś się odnajduje w ich świecie. Nawet nie jest ich prawdziwą rodziną, gdyż jej mama była przybraną siostra jej ciotek. Frankie uwielbia pisać opowiadania, zakochała się w Nedzie. Wszystko układa sie dobrze dopóki James nie narobił długów, do jej przyjaciółki nie przyjechał Henry ze swoją siostra Alice. Ned zakochał się w Alice i poprosił Frankie o pomoc w spotkaniu z nią. Co miała zrobić? Nie mogła przecież odmówić. Wszystko jeszcze dałoby się znieść gdyby Henry się do niej nie przystawiał i nie całował się z Mią. Po poznaniu Ned i Alice spędzają razem mnóstwo czasu, Ned zapomina o Frankie. Czy ta opowieść skończy sie pomyślnie dla Frankie? Sami się przekonajcie i koniecznie przeczytajcie.
Kolejna książka Rushton z serii "Jane Austen XX wieku" jest świetna, wciągająca (jak każda inna książka, no prawie każda ;)
Moja ocena:9/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz