Polecany post

Remigiusz Mróz ,,Ekspozycja"

Tytuł: ,,Ekspozycja" Autor: Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Filia Liczba stron: 480 Data wydania: 12.08.2015 r. Czasami ludzie są ki...

środa, 8 marca 2017

Beata Andrzejczuk ,,Pamiętnik nastolatki 5"

Po raz trzeci Pamiętnik Nastolatki na blogu! :)
Wiele osób krytykuje tą serię. Może faktycznie dwie pierwsze części zasługują na potężny hejt. Nieposkładane myśli autorki i niedopasowanie zachowania bohaterów do ich wieku. Jednak następne części są poprawniejsze. Pisanie autorki dorasta wraz z wiekiem Natalii. Im jest starsza, tym książka jest lepsza.

A więc czas na 5 część.
Maksym wyjechał do Stanów i nie widać szansy na jego powrót. Natalia nie ma z nim kontaktu. Kompletnie zmarkotniała. Nie wie co ma robić. A do tego jeszcze.... Blanka! Jej najlepsza przyjaciółka się od niej odwróciła. Zaczęła schodzić na złą drogę, tak jak wcześniej Donia.
,,Przyjaźń nie polega na tym, że akceptujemy drugą osobę, bo ma same zalety i nigdy nie robi nic głupiego. Przyjaźń polega na tym, że oddzielamy bliską nam osobę od od złych rzeczy, które zrobiła. Te złe rzeczy przekreślamy na czerwono grubą linią, a do tej osoby wyciągamy rękę.”
 Jacek, były chłopak Natalii chce do niej wrócić. Lecz czy zechce się zmienić?
 Natalia kończy 18 lat, wkracza w dorosły wiek. Ale czy wkroczy razem z Maksymem? Czy jest jakaś szansa na jego powrót?Fb----->https://www.facebook.com/Zapiski-Isi-186967345042783/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz