Polecany post

Remigiusz Mróz ,,Ekspozycja"

Tytuł: ,,Ekspozycja" Autor: Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Filia Liczba stron: 480 Data wydania: 12.08.2015 r. Czasami ludzie są ki...

niedziela, 12 marca 2017

Jeanne Ryan i jej oryginalny ,,Nerve"

Ktoś kto powiedział, że czytam same smutne książki, nie miał racji. Przyszedł czas na dynamiczny ,,Nerve".

Vee znana jako "dziewczyna zza kulis" ma dość życia będąc cały czas z tyłu swojej przyjaciółki, wielkiej gwiazdy.
,,Jestem dziewczyną ukrytą za kurtyną. Dosłownie."
 Czarę goryczy przełamuje długi pocałunek Sydney z chłopakiem, który podoba się Vee  na deskach teatru. Główna bohaterka jest ich makijażystką. Pomiędzy przedstawieniami chłopak mówi Vee, aby wzięła udział w grze- ,,Nerve".
Gra polega na wykonywaniu wyzwań, albo obserwowaniu ich.
Vee zabiera kolegę z teatru, Tommy'ego i rejestruje się na stronie gry, gdzie czeka na nią pierwsze wyzwanie, a wraz z nim wspaniała nagroda-trzymiesięczne marzenie Vee.
,,Czasami fajnie jest zrobić coś, co nie współgra z osobowością."
O dziwo filmik wypełnionego zadania zyskuje dużą popularność i główna bohaterka jest nominowana do kolejnego wyzwania.
Tym razem także przyciąga ją niesamowita nagroda, ale... i przystojny partner. Jednak coraz bardziej wymagające wyzwania, a przy tym pojawiają się o wiele większe trudności niż na początku.
,,Stawiłaś czoła rozwścieczonemu tłumowi dziewic i prawiczków, udawałaś prostytutkę, uciekłaś policjantowi i wkurzyłaś swoją najlepszą przyjaciółkę, a zamartwiasz się spóźnieniem do domu?"


Czy to jest takie fajne? Bycie w centrum uwagi, mnóstwo fanów, fajnych ubrań, ale i przeciwników. Życie pod stałym obstrzałem. Ile da się tak żyć?
Koniecznie przekonajcie się jak dalej postąpi Vee.

Niesamowita książka opowiadająca o dziewczynie, która chciała zmienić swoje życie i zmieniła je na zawsze, Na dobre czy złe? Przekonajcie się sami.

fb------>https://www.facebook.com/Zapiski-Isi-186967345042783/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz