Polecany post

Remigiusz Mróz ,,Ekspozycja"

Tytuł: ,,Ekspozycja" Autor: Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Filia Liczba stron: 480 Data wydania: 12.08.2015 r. Czasami ludzie są ki...

poniedziałek, 23 stycznia 2017

Blue Jeans i jego wspaniała seria, czyli:,,Piosenki dla Pauli", ,,Czy wiesz, że Cię kocham?", ,,Ucisz mnie pocałunkiem"

Każdą z tych książek miałam opisać oddzielnie jednak pojawił się pewnie wszystkim znany problem-brak czasu.

Blue Jeans i jego wspaniała seria o Pauli i jej przyjaciołach powinna być na liście każdego zagorzałego wielbiciela książek. Sama wzięłam ją przez przypadek.Chciałam przeczytać pierwszą część najszybciej jak potrafię. Na początku nie było lekko, sporo stron, mało czasu. Jednak szybko mnie w siebie wciągnęła i z dwoma następnymi książkami poszło mi o wiele szybciej.

Paula, najśliczniejsza z "sugusek" nie ma chłopaka. Jednak od pewnego czasu prowadzi rozwlekłe konwersacje z Angelem, którego poznała na muzycznym forum internetowym wymieniając zdania na temat jednej z piosenek. Po dwóch miesiąc sieciowej znajomości podejmują decyzję związaną ze spotkaniem.
W jego dniu Angel, niestety jest zobowiązany zostać dłużej w pracy, przeprowadzając wywiad z różowowłosą  piosenkarką Katią, której wpada w oko. Paula czekając na swojego internetowego znajomego spotyka w kawiarni Alexa, który czyta tą samą książkę co ona. Wychodząc chłopak podmienia książki. Po tym jak dziewczyna zostaje sama, postanawia zrobić to samo wpadając na Angela.
Wkrótce dziewczyna dowiaduje się o długoletnim darzeniu jej uczuciem przez szkolnego kolegę
,,Nieodwzajemniona miłość to najlepszy przyjaciel samotności."
Paula podoba się aż trzem chłopakom. Kogo wybierze?
,,Jeśli wydaje ci się, że kochasz dwóch mężczyzn jednocześnie, tak naprawdę nie kochasz żadnego."
Czy wybór będzie trafny? A może pojawią się kolejne osoby trzecie, które jeszcze bardziej pokomplikują życie Pauli? 
,,Raz na jakiś czas pojawiają się osoby, które odciskają piętno na twym życiu. To tak gra losu, magiczna sztuczka (jeśli wierzysz w magię), że na drodze spotykamy ludzi zmieniających nasze zachowanie, a niekiedy wręcz sposób myślenia i odczuwania. Ich osobowość rozciąga się wokół nas niczym siatka, w którą chętnie wpadamy."
Kolejne losy historii dziewczyny przynoszą w jej życiu sporo wątpliwości i zawikłań losu.
,,Życie bez przerwy nam coś daje i zabiera. Trzeba się nauczyć, jak przetrwać złe chwile i cieszyć dobrymi."

Koniecznie musicie sięgnąć po wspaniałą serię niesamowitego pisarza oraz inne jego książki. Blue Jeans wykonuje świetnie swoją pracę. W swoich książkach opisuje także siebie za pomocą jednego z ważniejszych bohaterów. 

 Aby być na bieżąco polub moją stronę na fb -----> https://www.facebook.com/Zapiski-Isi-186967345042783/


6 komentarzy: