Polecany post

Remigiusz Mróz ,,Ekspozycja"

Tytuł: ,,Ekspozycja" Autor: Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Filia Liczba stron: 480 Data wydania: 12.08.2015 r. Czasami ludzie są ki...

poniedziałek, 6 lutego 2017

,,Nawet o tym nie myśl" Sarah Mlynowski

Zwykli przyjaciele w szkole, normalne i uporządkowane życie. Lecz nie na długo. Pewnego dnia uczniowie szkoły zostają zaszczepieni przeciwko grypie. Następnego ranka u niektórych osób wszystko się zmienia. Słyszą myśli wszystkich dookoła. Na szczęście ich słyszą tylko pojedyncze osoby.
,,Olivia rozejrzała się po sali. Wszyscy wciąż gadali, ale nikt nie poruszał ustami. (…) Olivia pojęła nagle, że oni niczego nie mówią. Oni myślą. Słyszała myśli innych ludzi."
Każdy ma jakiś przyjaciół, znajomych. Czy gdybyśmy i my słyszeli ich myśli też nadal byliby dla nas tak jak wcześniej? Czy może już nigdy by z nami nie rozmawiali?
,,Wszyscy jesteśmy pogięci. I to, co się nam przytrafia, też jest pogięte. Moje życie teraz też się do reszty pogięło. I po prostu nie wydaje mi się, żebyśmy byli odpowiednimi ludźmi, żeby pomóc sobie nawzajem się odgiąć. Ma to sens?"


Krótko, ale treściwie, czyli jak zwykle i jak zawsze zapraszam na fb -----> https://www.facebook.com/Zapiski-Isi-186967345042783/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz