Polecany post

Remigiusz Mróz ,,Ekspozycja"

Tytuł: ,,Ekspozycja" Autor: Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Filia Liczba stron: 480 Data wydania: 12.08.2015 r. Czasami ludzie są ki...

piątek, 10 lutego 2017

,,Tam, gdzie spadają Anioły" Dorota Terakowska

Zapracowana mama rzeźbiąca, tata spędzający cały swój czas przed ekranem komputera. Mała Ewa czuje się sama na tym świecie. Tylko babcia ma czas dla dziewczynki.
,,Ludzkie Istoty są z natury dobre, choć czasem o tym zapominają. Trzeba im o tym przypominać."
 Pewnego dnia wbiega podekscytowana do pracowni rodzicielki krzycząc, że za oknem zauważyła anioły latające na niebie.
,,Wiedza jest wtedy, gdy o czymś nie tylko wiesz, lecz możesz to zobaczyć, opisać, zdefiniować, a nawet dotknąć. A wiara, gdy nie widzisz, nie zobaczysz, nie dotkniesz, a mimo to jesteś pewien, że jest."
 Za cichym pozwoleniem pracującej mamy wybiegła za nimi. Długo nie wracała.
,,Wokół człowieka stale się dzieją rzeczy niezwykłe lecz on ich nie widzi, zajęty swoimi ludzkimi sprawami."
Zmartwiona babcia postanowiła poszukać dziewczynki, namawiając do tego jej rodziców. Małą znalezioną w lesie, w wielkim dole. To wydarzenie zapoczątkowało szereg dziwnych wydarzeń. Ewie prawie każdego dnia przydarzały się niezwykłe rzeczy, łamała kości, była niezdarna. Nie miała przyjaciół, gdyż inne dzieci się z niej śmiały. Zaprzyjaźniła się z pewnym znajomym. Jednak niezwykłym. Przychodzi czas próby. Ewa choruje na białaczkę.
,,...cierpienie należy do życia. Jeśli cierpisz, wciąż żyjesz. Pogódź się z tym mała dziewczynko..."
 Jest to tragiczne wydarzenie dla niej i dla jej rodziny. Jednak, czy tajemniczy nieznajomy odegra jakąś ważniejszą rolę? Zobaczcie sami i przeżyjcie niesamowitą historię razem z Ewą i Aniołami :)
,,Zawsze musi istnieć równowaga – coś za coś, nic za darmo. Szczęście wystawia ludziom swoje rachunki."I pamiętajcie, że ,,Za błędy Anioła płaci człowiek."


Wszelkie informacje, fb---->https://www.facebook.com/Zapiski-Isi-186967345042783/

2 komentarze: