Polecany post

Remigiusz Mróz ,,Ekspozycja"

Tytuł: ,,Ekspozycja" Autor: Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Filia Liczba stron: 480 Data wydania: 12.08.2015 r. Czasami ludzie są ki...

sobota, 30 września 2017

,,Wizyta"

Tytuł brzmi przyjaźnie, prawda? Jednak to mroczny film, może nie mrożący krew w żyłach, ale zawsze coś.
,,Wizyta" (2015" w reżyserii M. Nighta Shyamalana. W rolach głównych: Olivia DeJonge, Ed Oxenbould, Deanna Dunagan, Peter McRobbie.

Becca i Tyler wyruszają w daleką podróż do rodziców ich mamy, których nigdy w życiu nie widzieli. Gdyż ich córka strasznie się z nimi pokłóciła, wyniosła się z domu i nie odzywała się od nich. Becca wpadła na pomysł nagrywania wszystkiego, a potem stworzenie z tego materiału psychologicznego. Sielankowy wyjazd? Jasne, nie ma jak to u babci i dziadka. Po obejrzeniu tego filmu to powiedzenie nabierze nowego znaczenia.
Becca stara się przeprowadzić wszystkie potrzebne wywiady do jej materiału, jednak nikt nie chce opowiadać o dawnej kłótni. Co jest dosyć dziwne, gdyż rodzicom powinno zależeć na pogodzeniu w własnym dzieckiem.
Pierwsze chwile mijają świetnie, nic nie jest do zarzucenia. Zaczyna się dopiero gdy Becca i Tyler bawią się w chowanego i zaskakuje ich "babcia". Jest to zupełne zaskoczenie. Z babcią dzieje się źle. Dziadek twierdzi, że babcia jest chora, a dziadek, że babcia. Jedno jest pewne, że tam gdzie są niebezpiecznie jest wystawiać głowę z pokoju po 21:30, a do piwnicy do już całkowicie nie isć.
W tym domu dzieje się coś dziwnego.

Rekomendacje nawet niezłe, ocena na filmwebie tez ujdzie. Jednak nie jest to wybitny film. Ani straszny. Momentami wręcz nudny. Jednak spodziewając się zakończenia, czekamy na nie w napięciu. Nic wielkiego. Lepiej poświęcić czas na coś innego i obejrzeć jakiś straszniejszy lub sensowniejszy film..


                                                                  Już niedługo na blogu:
                                              ,,Najciekawsze premiery książkowe października"
  fb--------->https://www.facebook.com/Zapiski-Isi-186967345042783/?ref=bookmarks

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz