Polecany post

Remigiusz Mróz ,,Ekspozycja"

Tytuł: ,,Ekspozycja" Autor: Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Filia Liczba stron: 480 Data wydania: 12.08.2015 r. Czasami ludzie są ki...

piątek, 9 czerwca 2017

Becca Fitzpatrick i jej ,,Niebezpieczne kłamstwa"

Estella zmienia imię na Stella, przeprowadza się także do Thunder Basim, zmieniając życie i otoczenie. A wszystko przez...jej matkę i jej narkotykowy nałóg. W jej domu rozegrały się straszne wydarzenia m.in. zabójstwo. Objęta programem ochrony świadków jest zmuszona opuścić swoje miasto, chłopaka, przyjaciół i zamieszkać u jakiejś "starszej pani", emerytowanej policjantki-Carminy. Każdy dzień zamienia się w koszmar, nuda jej doskwiera, bo co można robić w jakimś malutkim miasteczku? Odzywają się demony przeszłości-wspomnienia. Tęsknota za chłopakiem i przyjaciółmi wypełnia głowę Stelli. Jednak wydarzenia zaistniałe w jej domu są ważniejsze, w końcu toczy się jej historia. Od obecnych wydarzeń zależy jej przyszłość. Jak to się skończy? Tego nikt nie wie. Czas biegnie, jak szalony. Powoli Stella przystosowuje się do obecnego miejsca zamieszkania.
,,Moje problemy zmalały do drobnych cieni, a życie znów wydawało się proste."
Na jej drodze pojawia się pewien przystojny, charyzmatyczny i niesamowity chłopak-Chet. Dzięki niemu jej życie zmienia się o 360 stopni. Jest w nim szaleńczo zakochana.
,,Nie podobało mi się, że patrząc na mnie, widzi więcej, niż ja umiałam dostrzec w nim."
Od początku liczyła dni od wyjazdu, lecz w końcu zaczynała się w tej małej mieścinie czuć jak u siebie w domu, nawet o niebo lepiej. Ale, zawsze pojawia się jakieś "ale", istnieją jeszcze demony przeszłości. Jak się komuś raz nadepnie na odcisk to potem nie ma zmiłuj. Trigger-chłopak, któremu Stella postanowiła się postawić, próbuje dociec prawdy o jej przeszłości. Dziewczyna nie jest bez winna i taka święta, ma za sobą to i owo.
,,Przez całe życie próbujemy uciekać przed własną przeszłością, ale nie zdajemy sobie sprawy, że jesteśmy z nią nierozerwalnie związani i nigdy nie zdołamy się od niej uwolnić."
Czy mu się uda? Czy Stella jest bezpieczna?
Koniecznie przeczytajcie. Niesamowita książka pełna wrażeń i zaskakujących akcji.
Tylko 10/10 <3Fb--->https://www.facebook.com/Zapiski-Isi-186967345042783/

1 komentarz: