Polecany post

Jay Asher ,,13 powodów"

Tytuł: ,,13 powodów" Autor: Jay Asher Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis Tłumacz: Anna Górska Liczba stron: 272 Data wydania: 28....

niedziela, 11 czerwca 2017

,,Pocztówki prosto z serca" Ella Griffin

Książka Griffin okazuje dwie przeciwne strony życia dwóch różnych par. Saffy od kilku lat jest już z aktorem Gregiem, który dzięki niej odniósł wielki sukces zawodowy. Dziewczyna pragnie stabilizacja, powiedzenia sobie "tak" przed ołtarzem. Niestety, Greg kocha swoje życie bez zobowiązań, tak jak swoje fanki i sławę. Jest bardzo próżny i skupiony wyłącznie na sobie. Chce wyjechać do Hollywood i zrobić jeszcze większą karierę. Zaś pragnienie Saffy traktuje jako chwilowe urojenie.
Przyjaciel Grega, Conor jest w podobnej sytuacji. Chce aby jego kilkuletnia partnerka przysięgła mu miłość i wierność w białej sukni. Niestety, dla niej jest to całkowicie bezwartościowe. Razem mają dwójkę dzieci. Conor próbuje swoich sił w pisarstwie. 
Problemy zaczynają się w walentynkowa kolację kiedy Greg w restauracji głośno mówi Saffy, że się nigdy z nią nie ożeni. Oboje szukają pocieszenia wśród swoich znajomych. Saffy rozważa nawet zakończenie znajomości.
Problemy zaczynają się tez w "rodzinie" Conora, który pisząc zaniedbuje swoich bliskich.

Naprawdę świetna książka, przedstawiająca wszelkie problemy ludzkie. Fajnie i szybko się czyta. Występuje narracja trzecioosobowa, która ułatwia rozumienie tekstu.fb---->https://www.facebook.com/Zapiski-Isi-186967345042783/?ref=bookmarks

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza