Polecany post

Remigiusz Mróz ,,Ekspozycja"

Tytuł: ,,Ekspozycja" Autor: Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Filia Liczba stron: 480 Data wydania: 12.08.2015 r. Czasami ludzie są ki...

czwartek, 20 lipca 2017

,,Wojownik"

Dzisiaj zapraszam was na opowieść o dramacie społecznym, Wojowniku. Przeniesiemy się na ring.


Dramat sportowy z USA, w reżyserii Gavin'a O Conner'a, który pojawił się w 2011 roku.

Joel Edgerton, Tom Hardy, Nick Nolte, Jennifer Morrison i Fran Grillo zgarnęli główne role.Widzimy rozgrywający się z każdej strony dramat. Trójka głównych bohaterów pomimo ogólnej tragedii, która podzieliła ich wiele lat temu, nosi swój własny, pełen cierpienia krzyż.

Tommy Conlon jest jednocześnie bohaterem i dezerterem z wojska. Podczas ucieczki uratował wielu mężczyzn odsuwając wielki głaz. Stara się być lepszym człowiekiem  pomagając utrzymać się rodzinie swojego zmarłego, najlepszego przyjaciela. W tym celu chce wziąć udział w wielkim turnieju mieszanych sztuk walki, MMA. Udaje się do znienawidzonego ojca, aby go szkolił, tak jak dawniej.
Gdyż kiedyś brał udział w wielu turniejach do których przygotowywał go ojciec.

Paddy Conlon, jest ojcem Tommy'ego i jego brata. Niestety też jest alkoholikiem. W związku z tragedią, która wydarzyła się w ich rodzinie, stara się odnowić kontakty z synami, jednak nie skutkuje to owocami, jedynie psuje jeszcze bardziej ich stosunek do niego. Wielkie zdziwienie powoduje wizyta syna, Tommy'ego, który prosi aby go trenował. Jednak chłopak nie zamierza się bratać z ojcem.

Drugi syn Padddy'ego to Brendan Conlon, założył własną rodzinę, jest nauczycielem fizyki. Jednak największy problem w jego życiu stanowią pieniądze, które stara się zdobyć. Grozi mu oddanie domu. W tajemnicy przed żoną po nauczaniu uczestniczy w walkach. Przez co zostaje zawieszony w nauczaniu. Aby nie stracić domu chce pracować na macie. Dowiaduje się o wielkim turnieju SPARTY, którego wygrana jest naprawdę spora. Jako były zawodnik UCF postanawia wystartować w turnieju miesznych sztuk walki, MMA.

I w tym momencie losy rodziny się przecinają.Film tylko dla chłopaków? Bzdura, dziewczyny też lubią takie filmy.
W każdym razie tego filmu nie da nazwać się przyjemnym, jednak jest godnym polecenia i mówi o tym, że z każdej sytuacji da się jakoś wyjść i może nawet uporać z dawnymi problemami.Fb------->https://www.facebook.com/Zapiski-Isi-186967345042783/

A od teraz zapraszam także na snapchata-------->eyesinbooks

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz